Ice Teknoloji e-Faturalarının Luca'ya Veri Aktarımı

Mükellefiniz Ice Teknoloji E-Fatura kullanarak e-fatura ve e-arşiv faturalarını düzenliyor olabilir. 

Günümüzde e-dönüşüm hacmi büyüdü, mükelleflerin birçoğu hızlı aksiyon alabilmek adına fiyatı bütçesine ve kendisine en uygun e-dönüşüm hizmeti kullanmayı tercih edebilir.

Peki mali müşavirler bu faturaları nasıl muhasebeleştirecek? Fatura yoğunluğu çok fazla olan mükelleflerin muhasebe fişlerini nasıl resmileştirecek ve beyanneme düzenleyecek? İşte bu noktada İşteSmm sizlere yardımcı olacak şekilde düzenlendi.

Mükellefiniz özel entegratör portalından istediği kadar fatura düzenlesin. Artık faturalarına ulaşmak için, muhasebe fişlerini işlemek için portal ekranlarında gezmenize gerek yok. İşteSmm sayesinde mükellefiniz fatura düzenledikçe İşteSmm panelinizde de bu faturaları otomatik muhasebe fişi olarak görüntüleyebilir ve hızlı bir şekilde Luca’ya aktarım sağlayabilirsiniz.

İşteSmm Nedir? Lucaya Veri Aktarımında Faydaları Nelerdir?

İşteSmm paneli, farklı entegratör portalı kullanan mükelleflerin faturalarını tek bir panelde toplar ve mali müşavirlere muhasebe fişi olarak sunar. Mali müşavir bu muhasebe fişlerini hesap kodu eşleştirmesi yaparak Luca  yazılımına aktarım sağlayabilir.

Mali Müşavir muhasebe fişlerini 1 fatura 1 fiş e-defter standartlarında İsterse tek tek, isterse toplu bir şekilde aktarım sağlayabilir.

Mali müşavir bu muhasebe fişlerini 7 günlük, 10 günlük, 15 günlük, 1 aylık kısacası kendi belirlediği tarih aralığında filtreleme yaparak gösterilen fişleri tek bir fişte birleştirme yaparak da lucaya fiş aktarımı sağlayabilir.

İşteSmm ile veri aktarmak Luca yazılımına excel ile veri aktarımı yapmaktan daha kolaydır. Excel dosyasında hata yapma oranınız daha yüksektir. Gözden kaçırdığınız bir fiş olabilir. İşteSmm sayesinde hata oranınızortadan kalkar. İşteSmm Luca yazılım ile çift taraflı bir senkronizasyon olarak kontrol sağlar. Bu sayede aktardığınız fişi Luca yazılımında silerek İşteSmm üzerinden defalarca aktarım yapabilirsiniz.

İşteSmm Genel Özellikleri

İşteSmm ile yapabilecekleriniz çok. Hesap kodu eşleştirme alanları geniştir. Müşteri, Satıcı, Vergi, Stok gibi bir çok alanda hesap eşleştirmesi yapılabilir. İşteSmm her bir fatura içeriğini size tek bir fiş olarak gösterdiğinden gelir-gider, tevkifatlı hesapları kolayca seçim yapabilirsiniz. 

Stok takibi yapılan mükelleflerin fişleri aktarılırken stok miktarları da aktarılabilir.

KDV Detay Raporu sayesinde şirket bazında görüntülenebilir, excel olarak indirilebilir.

Müşterileri ve Satıcıları Lucadan Eşitle butonu sayesinde kendisi otomatik olarak hesap eşleştirmesi yapabilir. İşteSmm, Lucada VKN alanı yazılı bilgileri kontrol ederek hesap kodu eşleştirmesini kendisi yapabilir.

Otonom aktarım planı sayesinde hesap kodları büyük çoğunlukta eşleştirilmiş aktarım durumu hazır olan fişlerinizi kendisi belirlediğiniz periyotta Luca yazılımına aktarım sağlayabilir. Günlük olarak, Haftalık, Aylık olarak aktarım yaptırabilirsiniz.Sabah Luca yazılımına giriş yaptığınız zaman mükellefinizin fişleri aktarılmış halde bulabilirsiniz.

Bulut tabanlı olması sebebiyle büroya, ofise gitmeden internet olan her yerden oturum açarak fişlerinizi aktarabilirsiniz.

Sizi en iyi biz anlarız!

İşteSmm Online Veri Aktarımını 7 gün ücretsiz deneyin

Mali müşavirler veri aktarım standartlarını kendisi görsün, gerçek verileri ile aktarım sağlaması adına 7 gün İşteSmm’yi tüm özellikleri ile kullanmaya izin veriyoruz.

Her yazılım veri aktarımı yaptığını söylüyor fakat excel dosyası ile aktarım yapmak aktarım yapmak değildir.Hatalarla veya işinize yaramayan bir aktarım işlemi doğru aktarım  yazılımı değildir.

İşteSmm sayesinde hataya yer vermeyen, tamamen bulut tabanlı çalışan ve aktarı için excel dosyasını hayatımızdan çıkaran bir yapıya sahiptir. 

Mali müşavirler 7 gün ücretsiz deneyebilirler. Ücretsiz denemek ve incelemek için bizimle iletşime geçin. Size nasıl kullanılacağını ve İşteSmm ile neler yapabileceğiniz hakkında görüşelim.

İşteSmm Fiyatlandırması nasıl ücretlendirilir?

İşteSmm sisteminde her bir mükellef için 1 adet entegrasyon yapılır. Sistem her 1 entegrasyon için 1 kredi kullanır. Krediler yıllık ücretlendirilir. Genel itibariyle veri aktarım sınırı yoktur fakat 1 yıl içinde 25.000 adetten fazla fiş aktarımı yapılırsa ayrı ücretlendirilmeye tabi tutulur.

25.000 adet üstü her bir fiş aktarımı için 2,5 Kuruş (İki Buçuk Kuruş) İşteSmm ücret talep edebilir. Bu durum genellikle sadece yıl içerisinde çok fazla fatura yoğunluğu olan mükellefleri kapsar.

Mali müşavirin mükellefi, İşteÇözüm ÖnMuhasebe sistemini kullanarak fatura düzenliyorsa, İşteSmm için mali müşavirden ayrıca ücret talep edilmez. İşteÇözüm ÖnMuhasebe kullanan mükellefin mali müşaviri İşteSmm Veri Aktarım sistemini o mükellef için ücretsiz kullanır.

Ücretsiz deneyin

İletişime Geçin

Ne düşünüyorsunuz?

İlgili Yazılar

Luca Yazılım

HepsiBurada E-Faturalarınızı Luca Veri Aktarımı Yapın

HepsiBurada e-Faturalarının Luca’ya Veri Aktarımı Mükellefiniz HepsiBurada e-Fatura portal kullanarak e-fatura ve e-arşiv faturalarını düzenliyor olabilir.  Günümüzde e-dönüşüm hacmi büyüdü, mükelleflerin birçoğu hızlı aksiyon alabilmek

dEVAMINI oKU »
Luca Yazılım

Uyumsoft E-Faturalarınızı Luca Veri Aktarımı Yapın

Uyumsoft e-Faturalarının Luca’ya Veri Aktarımı Mükellefiniz Uyumsoft portal kullanarak e-fatura ve e-arşiv faturalarını düzenliyor olabilir.  Günümüzde e-dönüşüm hacmi büyüdü, mükelleflerin birçoğu hızlı aksiyon alabilmek adına

dEVAMINI oKU »
BİZE ULAŞIN

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sizin Avantajlarınız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz 

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz 

3

Bir teklif hazırlıyoruz 

Ücretsiz Randevu Alın