Mükemmelliği sunmaya adanmış

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

Başlangıç

Korkmaz Digital yolculuğu 2012 yılında Ocenion Bilişim olarak yazılım, grafik tasarım, prodüksiyon hizmetleri sunmaya başlamasıyla başladı.

Misyon

Korkmaz Digital olarak, yerel BT sağlayıcılarının kişisel hizmetlerini ulusal bir ağın gücüyle bir araya getirme misyonundayız. Bunun göründüğünden daha basit olduğuna inanıyoruz. Ofislerimiz, müşterilerimizin son derece deneyimli yerel ekip üyelerinin sevdiği, yüksek düzeyde dokunmatik BT hizmetleri sunmaktadır.

Biz küreseliz

Ulusal ağımız, özel çözümler, özel güvenlik ve uyumluluk danışmanlık hizmetleri, 7/24 yardım masası ve daha fazlası gibi sınıfının en iyisi hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

NEDEN BİZ

İş dünyasının kaotik olabileceğini biliyoruz. İşte biz burada devreye giriyoruz. Karışıma çok ihtiyaç duyulan dengeyi eklemeye odaklandık. Bunu müşterilerimizle gerçek ortaklıklar kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyorsunuz. Kaosun ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız. 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran beş temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Mülkiyet

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Birleşik

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Tecrübeye dayalı bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal ve uluslararası düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz. 

Beraber daha iyi

İşin önemli olduğunu biliyoruz ama oyun da öyle! Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollara başvurmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Hayat her dakikanın tadını çıkarmamak için çok kısa!