DİJİTAL VARLIK ÜRETİMİ

Katalog & Broşür

Korkmaz Digital tarafından sağlanan
katalog & broşür hizmetlerinin faydaları

Katalog, bir şirketin veya bir ürünün detaylı bilgilerinin ve özelliklerinin yer aldığı basılı veya dijital bir dokümandır. Kataloglar genellikle ürünlerin fotoğrafları, açıklamaları, fiyatları, özellikleri ve kullanım talimatları gibi bilgileri içerir.

Kataloga sahip olmanın avantajları şunlardır:

1. Ürünlerin tanıtımı: Kataloglar, şirketin veya ürünlerin tanıtımını yapmak için etkili bir araçtır. Potansiyel müşterilere ürünlerin genel bir bakışını sunarak ilgilerini çeker ve satın alma kararlarını etkileyebilir.

2. Bilgi sağlama: Kataloglar, ürünler hakkında detaylı bilgi sağlar. Müşteriler, ürünlerin özelliklerini, kullanım talimatlarını ve diğer önemli bilgileri kolayca bulabilirler.

3. Marka bilinirliği: Kataloglar, şirketin marka bilinirliğini artırabilir. Şirketin logosu, renkleri ve tasarımı katalogda kullanılarak marka imajının güçlendirilmesi sağlanabilir.

4. Satışları artırma: Kataloglar, müşterilerin ürünleri incelemelerini ve seçenekleri karşılaştırmalarını sağlar. Bu da satışları artırabilir.

Broşür ise genellikle daha küçük boyutlarda olan ve belirli bir ürün, hizmet veya etkinlik hakkında bilgi veren basılı veya dijital bir dokümandır. Broşürler genellikle bir sayfadan fazla olup, genellikle katlanabilir bir yapıya sahiptir.

Broşüre sahip olmanın avantajları şunlardır:

1. Hedefli bilgi sağlama: Broşürler, belirli bir ürün, hizmet veya etkinlik hakkında hedefli ve özgün bilgi sağlar. Bu sayede potansiyel müşterilerin ilgisini çeker ve satın alma kararlarını etkileyebilir.

2. Taşınabilirlik: Broşürler, küçük boyutlarından dolayı kolaylıkla taşınabilirler. Bu sayede müşterilere kolayca dağıtılabilir ve her zaman yanlarında taşınabilir.

3. Görsel etki: Broşürler, çekici tasarımları ve görselleri kullanarak müşterilerin dikkatini çekebilir. İyi tasarlanmış bir broşür, marka imajını güçlendirebilir ve satışları artırabilir.

4. Maliyet etkinliği: Broşürler, diğer pazarlama araçlarına göre genellikle daha maliyet etkin bir seçenektir. Basılı broşürlerin maliyeti düşük olabilir ve dijital broşürlerin ise dağıtım maliyeti yok denecek kadar azdır.

Size Özel Hizmet

Her işletmenin ihtiyaçlarının bir diğerinden tamamen farklı olduğunu biliyoruz, bu nedenle her işletme boyutuna ve bütçeye uygun çözümler sunuyoruz

Öngörülebilir Maliyetler

Her yeni güncellemede sürpriz ücretler ile karşılaşmazsınız. Sabit oranlı ücret programlarımız, ihtiyacınız olduğunda tüm bunları kapsar.

Trend Çalışmalar

Trend yenilikleri takip ederek altyapımızı ve çalışmalarımızı güncel tutuyoruz. Bu sayede sizlere mükemmel hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz Yardıma Hazır

Yönetilen hizmetlerimizi bu kadar olağanüstü kılan şeylerden biri de, zaman veya tatil ne olursa olsun her zaman ulaşılabilir olmamızdır.

Yönetilebilir katalog & broşür önemli olana konsantre olmanızı sağlar

Ana işinize odaklanmak yerine katalog yangınlarını söndürmekle mi meşgulsünüz? Teknolojiniz kaynakları optimize etmek yerine tüketiyorsa Korkmaz Digital işleri tekrar yoluna sokabilir. Profesyonelce yönetilebilir bir broşür size aşağıdaki konularda belirleyici üstünlük sağlayabilir.

Performansı artıran
son teknoloji araçlar

Teknolojiniz kaynakları optimize etmek yerine tüketiyorsa, işleri tekrar yoluna sokabiliriz. Profesyonelce yönetilen bir katalog size aşağıdaki konularda belirleyici üstünlük sağlayabilir:

Teknik Uygulama

Maliyetlerinizi azaltmanıza ve kârlılığınızı artırmanıza yardımcı olan uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Yardım Masası Desteği

Yardıma ihtiyacınız olduğu her anınızda çekinmeden destek alabileceğiniz bir müşteri desteğimiz var.

Yönetilen Hizmetler

Kullanıcı dostu, özelleştirilebilir arayüzler ve ekranlar kullanarak erişilebilirliği kolaylaştırıyoruz.

Pazarlama Hizmetleri

Sektörünüz ve iş alanınız ne olursa olsun projelerinizi pazarlamaya uygun ve yüksek kârlılık elde edecek şekilde hazırlıyoruz.

4.9
4.5/5
KULLANICI DENEYİMLERİ
BİZE ULAŞIN

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sizin Avantajlarınız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz 

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz 

3

Bir teklif hazırlıyoruz 

Ücretsiz Randevu Alın